Колектив Центру освітніх інновацій щиро вітає усіх працівників освіти з професійним святом! ❤️

Учитель… Скільки сили лише в одному слові … З якою легкістю Він мандрує епохами, реалізуючи основну мету свого високого покликання – сіяти родючі зерна знань.

Та мало бути просто вчителем… Адже це покликання – багатогранне. Ми говоримо «вчитель», а розуміємо «лікар дитячих душ», «наставник», «педагог», «будівничий долі та характеру», урешті-решт, «друг». Коли одна людина втілює в собі всі ці поняття й найрізноманітнішими способами розкриває їх зміст, вона заслуговує на те, щоб з гордістю носити це високе звання, адже її вміння – талант. Велика відповідальна ноша, яку з гідністю і професіоналізмом доводиться пронести вчителю крізь низку непростих років, щедро передаючи свої знання, допомагаючи досвідом і віддаючи тепло і віру іншим.

Час і прогрес відводять деякі професії в архів. Та серед небагатьох незмінних є одна – найверховніша, найблагородніша, професія від Бога — Учитель. І через століття він так само заходитиме в клас і вже школярам майбутніх поколінь відкриватиме незмінні величини: Батько, Мати, Вітчизна, Народ. Буде нести все добре, мудре, світле й чисте.

Шановні колеги, прийміть найщиріші вітання з професійним святом! Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується! Нехай крупиці знань, з яких формується повноцінний розумовий багаж, міцно осідають у головах здібних дітей! Міцного здоров’я вам, радості від нелегкої праці й усіляких гараздів у житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і людська вдячність!

Пишаємося вами! ❤️