За участю навчальних закладів румунських міст Сейні та Сігет Мармацієй 02 – 04 вересня 2020р. у Палаці Потоцьких відбувся WORKSHOP “Залучення бізнес- сектору до професійно- технічної освіти” в рамках проєкту “STEM – освіта у професійних училищах та спеціалізованих закладах”.

Колектив Центру світніх інновацій Івано- Франківської міської ради висловлює вдячність голові управління інвестиційної політики Ігорю Попадюку та всім організаторами форуму за високий та змістовний рівень організації й проведення воркшопу зі STEM-освіти, за запрошення для участі у форумі працівників ЦОІ-ІФ!

Дякуємо всім учасникам воркшопу за професійний досвід, цікаве спілкування та три незабутні дні змістовної співпраці й неймовірних вражень!

STEM – проєкти Центу освітніх інновацій на форумі мали можливість презентувати Марія Починок, Світлана Лугова, Олександр Аронець, Анатолій Казмерчук, Юрій Пахомов.
У практичних тренінгах взяли також участь Ольга Ковтун, Христина Домнич та переможці Міжнародного конкурсу UPSHIFT Юрій Тумир, Мирослав Возняк, Анатолій Бублик, Христина Гафійчук