[:uk]

Діти з усього світу об’єдналися заради порятунку нашої планети! 

З 23 березня 2020 року в Івано-Франківську з ініціативи Центру освітніх інновацій проходить ІІ онлайн-етап І Міжнародного конкурсу учнівської молоді “Врятуймо планету разом!” за сприяння Івано- Франківської міської ради, депутата ВР Оксани Савчук та Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

24.03.2020 р. журі конкурсу розпочало дистанційну роботу у п’яти секціях з оцінювання 18 робіт із п’яти країн світу: Франції, Латвії, Польщі, Нідерланд, України.

Роботи для ІІ етапу І Міжнародного конкурсу «Врятуймо планету разом!» були ретельно проаналізовані та відібрані членами журі із 47 учасників заочного І етапу конкурсу.

У зв’язку із введенням обмежувальних заходів в Україні організаційний комітет напередодні конкурсу працював у телефонному режимі, засобами відеозв’язку з усіма конкурсантами. Вони надіслали презентації, відео, доповіді своїх робіт для онлайн- конкурсу в ІІ етапі. Всі отримані конкурсні матеріали були надіслані електронними листами кожному члену журі. Для зручності оцінювання організаційним комітетом, було створено в Google forms спеціальні бланки для кожного конкурсанта у відповідних секціях.

Бажаємо легкої праці членам журі, а конкурсантам – перемоги!

Результати конкурсу буде оголошено 30.03.2020 р.

 [:]