НАМ ДВА РОКИ 💙💛
Чого ми досягли?
98 % випускників ЦЕНТР ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ здали ЗНО на високому та достатньому рівні, більшість отримали від 180 до 199 балів. 53 % отримали золоті та срібні медалі! Пишаємось нашими випускниками! Дякуємо всім педагогам, усім закладам освіти за плідну співпрацю!
Загалом за 2020-2021н.р. вихованці закладу здобули більше 500 призових місць у міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, олімпіадах, в результаті чого Центр освітніх інновацій здобув І місце у Всеукраїнському рейтингу закладів освіти!
Педагогічний колектив ЦОІ-ІФ підготував більше 200 занальноміських, Всеукраїнських та Міжнародних заходів для здобувачів освіти, педагогів, батьків, громадськості. Реалізовано 9 цікавих та корисних для міста STEM-проєктів, організовано роботу STEM-школи лідера та багато інших цікавих проєктів.
Колектив ЦОІ-ІФ підготував 27 нових та цікавих навчальних програм та методичних розробок.
Освітня практика Центру освітніх інновацій у ц.н.р. отримала І місце на Всеукраїнському рівні!
ВІТАЄМО НАШИХ ВИПУСКНИКІВ, УСІХ ВИЗОВАНЦІВ, БАТЬКІВ, ПЕДАГОГІВ! Спасибі за неймовірну підтримку та щирі слова вдячності!
Дякуємо за створення та підтримку Центру освітніх інновацій депутату ВР Оксана Савчук, міському голові Руслан Марцінків, Івано-Франківська міська рада, Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради, директору Департаменту освіти та науки Ігор Максимчук, усім, хто завжди був поруч!
Запрошуємо на річницю ЦОІ-ІФ 16.07.2021р.!
https://fb.watch/v/KYorDuRh/