[:uk]

 2 квітня відзначаємо Міжнародний день дитячої книги. Дата вибрана не випадково, адже в цей день народився чудовий казкар Ганс Крістіан Андерсен, автор улюблених у всьому світі «Гидкого каченяти», «Дюймовочки», «Снігової королеви» і багатьох інших шедеврів, які впродовж багатьох років змушують завмирати дитячі серця в очікуванні казкового дива.

Про важливість дитячого читання ніхто не наважиться сперечатися,

тому наведемо тільки кілька основних тез :

✓ Діти, які відчувають інтерес до читання, розвиваються швидше за своїх однолітків, у них більш живий розум, краще розвинена пам’ять і інтелект.

✓ Дослідження показують, що 4-6 років — найсприятливіший вік для навчання дитини читанню. Після 6-7 років навчити читати складніше.

✓ Читання книг вголос для малюків — запорука майбутньої книжкової любові. Дослідження доводять, що у тих, кому в дитинстві регулярно читали батьки, набагато більше шансів стати активним читачем пізніше.

Отож, у час карантину у батьків з’явилась можливість провести час з користю і почитати разом з дітьми, а ми вам у цьому допоможемо. І пам’ятаймо:

«Діти, які читають, стають дорослими, які думають».

Тому пропонуємо перші наші корисні ресурси для батьків:

Як слід читати дітям

Від 0

Від 1 до 2

Від 2 до 3 

Від 3 до 6 

Як привчити дитину читати

Переглянути поради 1

Переглянути поради 2

Блог Видавництва Старого Лева – безцінне джерело цікавої інформації для батьків та дітей. Тут є все – від порад з виховання до захоплюючих мандрівок бібліотеками та книжковими таємницями.

Перейти до блогу

Сторінки, з яких можна завантажити дитячі книги:

https://javalibre.com.ua/java-book/book/110111

http://e-bookua.org.ua/dyt/

https://knigogo.com.ua/zhanri/dityachi-knigi/

https://казка.укр/

Книги англійською мовою

https://bilingualkidspot.com/2019/02/19/free-online-books-for-kids/?fbclid=IwAR2frx2Hkj-TxsaGY420Ed3NoWAT4Vn4se_rJLW-AjyxaQ1_9v5TrpVvDb4

Додаток Rivet — дитяча онлайн-бібліотека, яка допомагає у вивченні англійської мови

https://ms.detector.media/mediaosvita/post/23721/2019-10-30-google-zapustila-bezkoshtovnu-dityachu-onlain-biblioteku-dlya-vivchennya-angliiskoi/

Приємного читання!

[:]