30.12.2020р. у Центрі освітніх інновацій відкрито ГОДИННИК ПОЗАШКІЛЛЯ, який у хронологічний послідовності розповідає історію всіх позашкільниз закладів Івано- Франківська.
На новорічно-різдвяному онлайн-заході “Часопис позашкілля” всіх присутніх привітав Ігор Максимчук, директор Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради, та заступниця директора Інна Брюховецька.
Своїм досвідом роботи та досягненнями за 2020 рік поділилися директори позашкільних закладів освіти Ірина Волинська, Людмила Голіневич, Ганна Левицька, Леся Зваричук, Оксана Румак, Галина Савченко, Іван Мних, Роман Лесюк, Іван Бойко, Сергій Бандура та Марія Починок.
Велика вдячність усім працівникам та гуртківцям ЦОІ-ІФ, які впродовж місяця працювали над реалізацією STEM-проєкту (автори Проєкту – Світлана Лугова та Марія Починок)!
Дякуємо Ірині Шевчук та Віктору Бурдіну, працівникам ПП “GREEN LINE”, за виготовлення ГОДИННИКА ПОЩАШКІЛЛЯ за макетом та розрахунками Центру освітніх інновацій.
Святкову атмосферу та неймовірний настрій своїми виступами подарували: пластуни нашого міста (керівник -Оксана Румак), танцювальний колектив ЦДТ “Ритм-Престиж” (керівник – Ірина Волинська, художні керівники- Віталій та Ірина Микицеї), переможець Всеукраїнських мистецьких конкурсів – Ірина Шегеда, колектив гуртківців ЦОІ-ІФ та Віктор Струк.
Велика вдячність за допомогу в організації заходу заступниці директора Департаменту освіти та науки Маріанні Смаль та головному спеціалісту Ігореві Вальку!
Спасибі за святковий сценарій методисту ЦОІ Галині Перцович та Наталії Гриців! За допомогу у проведенні Свята – Оксані Василик, Христині Домнич, Віктору Струку та Лідії Цимбалістій!
Бажаємо всім успішного Нового року та щасливого Різдва!

[:]