[:uk]

Впродовж двох тижнів колектив КЗПО «Центр освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради» проводить навчання гуртківців дистанційно

З цією метою керівники гуртків проводять заняття за допомогою веб-сервісу Google classroom, щоб легко створювати, поширювати, класифікувати завдання безпаперовим шляхом. Часто використовують для зв’язку Skype та Viber. Проводять цікаве онлай-тестування у Формах Google надають індивідуальні консультації.
Для дітей створено презентації з більшості тем, змонтовано 11 відеофільмів та ще 7 буде знято місцевим телебаченням.

Навчальні заняття чергуються з інтелектуальними іграми, вправами на логіку. Діти подорожують он-лайн і створюють свої відеофільми, презентації.

Не забувають педагоги і про здоров’я учнів, наприклад, вправи для очей та онлайн – фізкультхвилинки.

З гуртківцями та батьками постійно працюють практичні психологи: Вікторія Кравченко записує відеозаняття для батьків, Лідія Андрійчук – для дітей.

На сайті закладу та на сторінці Facebook Центру освітніх інновацій є інструкції та рекомендації з організації та проведення дистанційного навчання, діють постійні рубрики:

Заходьте на наш сайт, де систематизовано не тільки напрацювання працівників Центру освітніх інновацій, а й колег з усієї країни: cei.if.ua .

Також переглядайте наші відеоуроки на YouTube.

Слідкуйте за новинами на сторінці Facebook Центру освітніх інновацій.

E-mail: cei.if.ua@gmail.com

[:]