[:uk]

Хай собі збігає кава з джезви,
Говори до мене, говори…
Богдан Томенчук

Напередодні Міжнародного дня рідної мови 12 лютого 2020 року у Центрі освітніх інновацій відбулася творча зустріч голів методичних об’єднань ЗЗСО, педагогів Івано-Франківська з Богданом Томенчуком, директором Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, поетом, публіцистом, лауреатом двох літературних премій мені В’ячеслава Чорновола та премії імені Івана Франка, кавалером ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, лауреатом премії імені Пантелеймона Куліша (2020).

Поціновувачі творчості Богдана Томенчука здійснили літературну мандрівку поетичними рядками книги “Дві джезви “, інших творів. Обговорили важливі аспекти викладання української мови та літератури, основних навчальних дисциплін у ЗЗСО, особливості ЗНО та багато інших питань.
А ще – про прості життєві істини та принципи, про патріотизм та відданість своїй справі, про емоції та почуття, про доброчесність…
Не обійшлося і без сліз…
Спалах емоцій від нкймовірної зустрічі провокував на відверті розмови та дискусії!
А за найкращі запитання вчитель української мови та літератури ЗШ №22 отримала в подарунок книгу.
Спасибі всім учасникам літературного вечора, а також голові студентського сенату ПНУ ім.В.Стефаника Юліані Костан за чудові пісні у її виконанні!

[:]